• Новак
Домашно милениче Мачка Сива Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

Домашно милениче Мачка Сива Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

DEN 504.00
Производот е достапен

Достапност

Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката