• Новак
Морис 88130, Светлина Бадемово 6-Порта Декоративна Рамка за Корекција Џек (Пакување од 75 компјутери)

Морис 88130, Светлина Бадемово 6-Порта Декоративна Рамка за Корекција Џек (Пакување од 75 компјутери)

DEN 914.40
Производот е достапен

Достапност

Цена за Пакет од 75 компјутери.Светлината Бадемово 6-Порта Декоративна Рамка за Корекција Џек Карактеристики : Datacomm рамка е високо отпорна на влијание, абразија, масло, киселини и дисколорација Идеален за употреба во високо-злоупотреба области Мазна, лесно да се исчисти површината Компатибилен со Морис #88030 и 88031 Корекција приклучоци само и Модуларен Внесува Ако се користат други производители Корекција приклучоци максимална прифатлива Корекција џек ширина е .65" се Снабдува со боја појавување насликани метал монтажа шрафовите за Монтирање Завртки поединечно завиткани во мала пластична кеса за да го заштити плоча од гребнатини Месеци во стандард делница кутии Користење со Стандардни Декоративни wallplates Спецификација Одделение - ги исполнува сите сегашната Федералниот Спецификации Декоративни wallplate за корекција приклучоци се согласува да NEMA и ANSI стандардите Изработени од Поликарбонат Запаливост оценка UL94 V-2 УЛ Наведени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката