• Новак
РК РОШ УКРАС 6 Компјутери Женска Премиум Квалитет Пластични Шупливи Овална ја Напушти Отворот Домот Криви Коса Моден Додаток Менгеме Анти Лизга Страна Слајд Clutcher К

РК РОШ УКРАС 6 Компјутери Женска Премиум Квалитет Пластични Шупливи Овална ја Напушти Отворот Домот Криви Коса

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Стил – Модерен шупливи остави косата клипови; француски согласност barrette clippers отворот pin; анти лизга безбедна косата со interlocking заби; се создаде стилски шик симпатична половина полна, ниска висока пунџа делумно updos; коса додатоци за домот секојдневниот изглед.Функција – Класичен елегантен гроздобер ретро коса styler; салони алатка за губење на sectioning; висок квалитет трајни клип менгеме; цврст стисок уште се избегне губење на штета не влече tugging коса; повеќенаменски разноврсна clipper barrettes игли за жени, девојки дами тинејџерите.За сите типови коса – Погоден за црна, кафена и темно светло бринета блондинки црвени глави обоени обоена коса; употреба со кадрава брановидна директно frizzy дебели парична казна грива; коса клип во перика екстензии краток среден долго брави удира; мазна широк вилици не кршење на косата.Се користи Секојдневно стил за мода и фризури; држи косата подалеку од лицето за тренингот вежбање фитнес, јога танц туш лицето измијте го лицето маска за готвење, чистење третман апликација; лесно погодно фризура за полу официјалниот настан свадба вечер работа на училиштето.Големина – 6 брои value pack; 5 инчи должина x 1.55 инчи ширина x 1.8 инчи висина (12.7 cm x 3.9 cm x 4.6 cm); Голем Кафеава криви се стега; лесни преносни на пат за одмор одмор патување; убава коса декорација на целиот ден се носат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката