• Новак
Преносни Бебе Стол, Еластичност Отпорност на Триење Лесни Преносни Бебе Хранење Појас за Отворено за Мајката и за Бебето за Dinning Соба(Сива Ѕвезди)

Преносни Бебе Стол, Еластичност Отпорност на Триење Лесни Преносни Бебе Хранење Појас за Отворено за Мајката и

DEN 558.96
Производот е достапен

Достапност

[Лесно Хранење] Преносни висок стол ви овозможува лесно да го носат вашето бебе со вас и го прави хранење време лесно. [Лесен и Пренослив] Нашето патување стол појас може да се стави во мала торба, може да се стави во чанта или ташна, така што ќе можете да ги со вас кога ќе се земе вашето бебе надвор.Потоа користете два рамо ремени да го држите бебето во место.Потоа користете два рамо ремени да го држите бебето во место.Овој објект не е погоден за преземање на бебиња/години во ресторани или пријатели или семејство домови, вртење на стол во бебе стол.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Декларирани спецификации

Item Type:
Portable Baby Chair
Material:
Polyester
Package List:
1 xPortable Baby Chair :

Комплементите на стоката