• Новак
X-DREE 4PCS Најлон Школка Месинг Серија Конекција 2 x 3.7 V 18650 Батерии SMT Складирање Носител(4PCS Најлон Школка Месинг Серија Конекција 2 x 3.7 V 18650 Baterías SMT Soporte став almacenamiento

X-DREE 4PCS Најлон Школка Месинг Серија Конекција 2 x 3.7 V 18650 Батерии SMT Складирање Носител(4PCS Најлон Школка

DEN 348.96
Производот е достапен

Достапност

Име на производ : Батеријата Држач;Батерија Тип : 2 x 3.7 V Батерија 18650 (Батерија, не се Вклучени).Број На Клетки : 2;Тип На Врска : Серија Конекција.Големината на телото : 8.6 x 4 x 1,5 см/ 3.4" x 1.6" x 0.59"(L*W*H);Материјал : Пластични, Месинг.Боја : Црна, Месинг Тон;Нето Тежина : 62g(Боја : Гора, Tono де Latón; Peso Neto : 62g.Пакет Содржина : 4 x SMT Батеријата Носител(Contenido del paquete : 4 x soporte де batería SMT. 4 PCS Најлон Школка Месинг Серија Конекција 2 x 3.7 V 18650 Батерии SMT Складирање Holder This батеријата кутија за носител со wire конектор, одговара за 2 x 3.7 V 18650 големина батерии.Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.Батеријата не е вклучена овде.Опис на Spanish4 PCS Најлон Школка Месинг Серија Конекција 2 x 3.7 V 18650 Baterías SMT Soporte став almacenamiento Nombre del producto : Soporte де ла batería; Tipo де batería : rz 2 x 3.7 V 18650 batería (batería не incluida) Numero де celdas : 2; Tipo де conexión : Conexión en serie Tamaño : 8.6 x 4 x 1,5 см / 3.4' 'x 1.6' 'x 0.59' '(L * W * H); Материјал : Plástico, Latón Color : Гора, Tono де Latón; Peso Neto : 62g Contenido del paquete : 4 x soporte де batería SMT.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката