• Новак
Компатибилен со Samsung S21 прекривачот S21 5G Паричникот Случај [Потпирачот Функција] Кредитна Картичка во Држачот, за Жени & Мажи, Faux Кожа Галакси S21-6.2 Чанта Случаи

Компатибилен со Samsung S21 прекривачот S21 5G Паричникот Случај [Потпирачот Функција] Кредитна Картичка во Држачот,

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

Madeinsz кожа случај е доброто, луксузен и модерен бизнис стил кожа случај за вашиот Галаксија S21.Мекото TPU внатрешни работи случај на Галакси S21 (6.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна обвивка доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.Hands-free Стојат Функција Пати леснотија како потпирач за да поставете го вашиот паметен телефон на канцеларијата за маса, кујна контра или ноќни табела кога гледате видео, слушање музика или упатување видео повик.КОМПАТИБИЛНОСТ & НАГЛАСУВА : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21 6.Лесна Инсталација Мека и издржливи внатрешна обвивка апсорбира шок испакнатини и drop.Ние дизајниравме случаи кои не само што класичен кожа чувство, но, исто така, имаат ретро изглед и практичен дизајн.Пакетот вклучува : Паричникот Случај x 1 Доживотна Гаранција на Понудата доживотна гаранција за сите квалитет на прашања поврзани со замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката