• Новак
LYRZUYU Нога Масажа, Спа за Дома,Нога за Нога и Spa за возрасни,Сауна Дрвени Кофа,да се Релаксираат Педикир Нога Бања,Голема Нога Бања Спа Кадата (Големина : Б)

LYRZUYU Нога Масажа, Спа за Дома,Нога за Нога и Spa за возрасни,Сауна Дрвени Кофа,да се Релаксираат Педикир Нога

DEN 4630.56
Производот е достапен

Достапност

Со природни вуди, крути изолација, зелени производи.Направен од цврсто дрво и повторно да се спроведува од страна на electroplated железо обвива за издржливост и се применува со црна или златна боја.Нога бања може да биде целосно мокра, промовирање на метаболизмот, убавина, олеснување на замор, подобрување на спиење.Кофа длабочина нека ви започне со неколку инчи од жешка вода, а потоа продолжи за да додадете повеќе и да се задржи впива за подолго време, дури и како вода cools надолу.Мерки на претпазливост : Овој производ е направен од природно дрво, текстурата може да биде малку поинаков од сликата.Ние постојано се стремиме за цел да нуди евтини врвен квалитет на производите и одлична услуга на потрошувачите.Опис : - Трајни и цврсто дрво со природна арома на дрво.- Длабоко дизајн, длабока вода може да се впие целата нога.- Совршена алатка за нозете замор олеснување и опуштање.- Слив може да се задржи топла вода за долго време.Спецификација : - Големина : прибл.- Дрвени Слив : Ø41x26cm/ 16.14x10.23 инчи - Материјал : Wood Package Вклучува : 1 Парче Дрво Нога Basin Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

- Size:
approx.
- Wooden Basin:
Ø41x26cm/ 16.14x10.23 inch
- Material:
Wood
Package Includes:
1 Piece Wood Foot Basin :
Please allow 1-2cm(0.4-0.8 inch) size difference due to measurement. Thank you! :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Комплементите на стоката