• Новак
Случај за Samsung Галакси S21 Паричникот Случај прекривачот со Држачот и врвка за околу Рака за Samsung Галакси S21 6.2 инчен TPU Shockproof Внатрешна Обвивка Компатибилен со Samsung Galax

Случај за Samsung Галакси S21 Паричникот Случај прекривачот со Држачот и врвка за околу Рака за Samsung Галакси

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

8"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6.Ве молиме љубезно забелешка : 1.8"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6.Пакетот вклучува : Паричникот Случај x 1 Доживотна Гаранција на Понудата доживотна гаранција за сите квалитет на прашања поврзани со замена.Ние дизајниравме случаи кои не само што класичен кожа чувство, но, исто така, имаат ретро изглед и практичен дизајн.Madeinsz кожа случај е доброто, луксузен и модерен бизнис стил кожа случај за вашиот Галаксија S21.2-инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).Потполно бесплатно вашите раце.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна обвивка доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините. [ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.2 инчи 2021 флип паричникот кожа случај може да ги покрие сите агли и обезбеди голема двоен слој за заштита на вашиот паметен телефон. (1) Потпирач Функција : Madeinsz Галакси S21 кожа случај има стојат функција која ќе донесе повеќе погодност за филмот гледа со мулти-агол, дружење со пријателите на Face Time.Кожени прекривачот со Две кредитна картичка слотови и пари џеб, без да се земе дополнителна паричник кога се случува надвор.Hands-free Стојат Функција Пати леснотија како потпирач за да поставете го вашиот паметен телефон на канцеларијата за маса, кујна контра или ноќни табела кога гледате видео, слушање музика или упатување видео повик. * Премиум СТП кожа * 2 држачот на слотови и 1 страна џеб * Потпирачот функција * Магнетна затворање 2 картичка слотови и 1 страна џеб за секојдневно потребни картички и готовина.КЛАСИЧЕН & ПОГОДНО : Премиум синтетички кожа покрие чувари новиот Галакси S21 6.КОМПАТИБИЛНОСТ & НАГЛАСУВА : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21 6.Внатрешна обвивка се одржи телефон кој е погоден за носене и еластична, го прави вашиот телефон лесно да се стави на и полетување.2 инчи) паричникот случај не може да се отстрани.2" од гребнатини и капки.Прецизно отсекување на испис Madeinsz кожа покрие овозможува пристап до сите порти, вклучувајќи го полначот и камерата кога случајот е целосно затворена, со чувствителни копчиња заедно, што го прави лесен за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката