• Новак
KGEZW 10pcs/сет на Шарки, Алуминиум Легура Вратата Шарки, Монтажни Шарки, 4-инчни Алуминиумски Зглоб Шарки, Вратата Шарки, Вратата Шахти

KGEZW 10pcs/сет на Шарки, Алуминиум Легура Вратата Шарки, Монтажни Шарки, 4-инчни Алуминиумски Зглоб Шарки, Вратата

DEN 2162.64
Производот е достапен

Достапност

Големина : 96x30mm.Бања вратата шарки, алуминиум легура вратата шарки.Спецификација : 4-инчен зглоб, без ритам; дебелина : 2 MM.Материјал : Метал материјал, издржлив.Чиста боја дизајн : сребро, стилски и едноставна.Големина : 96x30mm.Бања вратата шарки, алуминиум легура вратата шарки.Спецификација : 4-инчен зглоб, без ритам; дебелина : 2 MM.Материјал : Метал материјал, издржлив.Чиста боја дизајн : сребро, стилски и едноставна.База : fixed Arm тип : картичка type Door отворање агол : other Package содржи : 10x hingenotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други производи)Добра товарот перформанси : добро мерење на перформансите, големи сила-имајќи област, постабилна и издржливи, употреба на леснотија.

Декларирани спецификации

4-inch hinge, no groove; thickness:
2MM.

Комплементите на стоката