• Новак
PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за Samsung CLP680 CLTY506S Жолта Тонер Кертриџ 3.5 К Принос

PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за Samsung CLP680 CLTY506S Жолта Тонер Кертриџ 3.5 К Принос

DEN 1173.12
Производот е достапен

Достапност

Ова е Вистински PCI Бренд / Премиум Compatibles Inc.производот за употреба во Samsung Принтери и е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалите и изработката на Една Година.Употреба на нашите PCI брендирани потрошен материјал не ќе празнина производителот гаранција на вашиот печатач, копир, факс или други хардвер објект.Премиум Compatibles Inc.е САД recycler на користи и несакани PCI и OEM Бренд тонер касети.Да ги искористат предностите на нашата бесплатна услуга имаат минимум на 6 касети подготвени за рециклирање, ни e-mail и да побара за вашата при-пејд UPS-от повик ознака.Изјави производ приноси се базира на индустриски стандард 5% страница покриеност.Вашиот принос може да се разликуваат врз основа на употреба.PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за Samsung CLP680 CLTY506 S Жолта Тонер Кертриџ 3,500 Страница Принос за употреба во следниве машини : Samsung CLP-680, Samsung CLP-680 DW, Samsung CLP-680 ND, Samsung CLX-6260, Samsung CLX-6260 FD, Samsung CLX-6260 FW, Samsung CLX-6260 ND.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката