• Новак
Генерички Месинг Фитинзи,5/8 Цревото ID x 3/8 Машки NPT Црево Barb да Машки Цевка(Пакување од 5).

Генерички Месинг Фитинзи,5/8 Цревото ID x 3/8 Машки NPT Црево Barb да Машки Цевка(Пакување од 5).

DEN 165.60
Производот е достапен

Достапност

1)5/8" Цревото ID x 3/8" Машки NPT. 2) Црево Barb Да Машки Цевка. 3) Сите NPTF цевки вклучите теми се направени за да се Dryseal Стандарди. - Опис на производот : Сите NPTF цевки вклучите теми се направени за да се Dryseal Стандарди. - Пакет Вклучуваат : 5 компјутери . - Тип : Црево Barb Да Машки Цевка. - Materies : CA360 Месинг. - Нето Тежина : 34.4 g/pc. - Црево ID : 5/8" . - Цевка Тема : 3/8". - Работен Притисок и Температура се Движи Од +40° до 160°С во 150 PSI максимум. - Превозот : Ние сме меѓународни продавачи, Кина пост е нашиот главен носител, генерално на големите земји во Америка и Канада за 7-20 дена.Ако не сте добиле било која стока за долго време или имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката