• Новак
Zetiling Smart Брава, 4-во-1 Електронско Заклучување на Вратата Отклучена со Лозинка RF Картичка Далечински Управувач Клуч за Домашната Канцеларија Имот и Хотели

Zetiling Smart Брава, 4-во-1 Електронско Заклучување на Вратата Отклучена со Лозинка RF Картичка Далечински Управувач

DEN 804.00
Производот е достапен

Достапност

ЧЕТИРИ ОТКЛУЧУВАЊЕ МЕТОДИ : Лозинка + RF картичка + далечински управувач (не се вклучени) + механичкото копче.За секој важи текст, се заклучува автоматски ќе се заклучува во 5 секунди.ПОВЕЌЕ ПОГОДНО : полесен начин да се влезе во вашиот дом.Ви овозможува да го внесете вашиот дом без клуч.На пример, тоа не е удобен за носење на телефонот или копче додека вежбате наутро, можете да користите лозинка за да го отклучите.СОКРИЕНИ КЛУЧАЛКАТА : Дизајниран со механички клучалката, тоа е идеален за итни ситуации.Реверзибилна рачка дизајн за десната и левата врата.Позадинско осветлување 12-КОПЧЕ на ТАСТАТУРАТА : Прави ноќно употреба лесен и удобен.На нисконапонски индикатор, на тастатурата индикатор ќе флеш да ве потсетам за да ја замените батеријата.Погоден за сите видови на врати, вратата дебелина е меѓу 35mm-60mm.ВАШИОТ ДОМ МОРА да БИДЕ: Со нашите паметни брави на вратите, изгубени, врши, замени или да ја заборавивте вашата копчиња ќе биде нешто од минатото.Погоден за домови, канцеларии, хотели, апартмани, ресторани, спални, итн.Спецификација : Боја : Сребро Материјал : Цинк Легура Напојување : 4 х АА ОД 1,5 V батерии(Не се вклучени) Статична Струја :

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката