• Новак
HJJWL Губење на Алатка за Сечење, Електрични Cordless Коса Clippers - Електрични Коса Clippers за Мажите Златниот-Златна-Црно-Златен (Боја : Црна)

HJJWL Губење на Алатка за Сечење, Електрични Cordless Коса Clippers - Електрични Коса Clippers за Мажите Златниот-Златна-Црно-Златен

DEN 813.60
Производот е достапен

Достапност

Сечилото челик материјал, квалитетни и издржливи, корисни за сечење без проблеми.Силни перформанси со ниско ниво на бучава дизајн, брзо и ефикасно.Лесен за употреба можете да го користите било каде уживаат професионална фризура повеќе лесно.Погоден за мажи, жени, деца, домашни миленици, итн.Задоволство Гаранција : Нашите производи wll донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи за вашето задоволство!.Безбедно,остар,носат - отпорни,Долго Servince Живот, Мали тело и Лесно да се Чисти,Ергономски дизајн,Намалување на Шумот, намалување на бучава.Ви благодарам многу за вашата доверба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори, нормално, во рок од 24 часа.Производ information Colour Име : Модел : RFCD-T9 Whether водоотпорен : no Smart тип : не поддржува smart Power набавка : rechargeable Item Бр. : T9 Applicable луѓе : General100% задоволство гаранција : Вашето задоволство е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Нашата компанија е посветена на обезбедување на висок квалитет и ниска цена на производи на глобално купувачи.Добредојдовте на нашиот магазин.Ние сме сосема нов и работат во добра вера.Ние само да заработи на кредибилитетот, но не и пари.Ви благодариме.Ви посакувам среќен шопинг и среќен вас и вашето семејство!ви благодарам многу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката