• Новак
Panduit F9TRP5N5NANF119 QuickNet Interconnect Кабел Собранието Жолта

Panduit F9TRP5N5NANF119 QuickNet Interconnect Кабел Собранието Жолта

DEN 12206.16
Производот е достапен

Достапност

Влакна Тип : OS2. Конектор Тип 1 : MPO Женски.Средина : Затворен.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1 Ro HS Согласност.Дел Карактеристики : Овие мали кабли минимизирање на отпадот, се оптимизира кабел за управување, за брзо распоредување, како и подобрување на флексибилноста и управливост.OS2 12 влакна, interconnect кабел собранието, plenum (OFNP) оценет, MPO женски MPO женски, Метод На Спи ИЛ без влечење око, Жолта, 119 ft.Влакна Тип : OS2. Конектор Тип 1 : MPO Женски.Средина : Затворен.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1 Ro HS Согласност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката