• Новак
Компатибилен со Галакси S21 5G Паричникот Случај, СТП Кожа Флип Folio Случај со Карта Сопствениците Стојат Потпирачот [Shockproof TPU Внатрешна Обвивка] Телефон Покритие за Sams

Компатибилен со Галакси S21 5G Паричникот Случај, СТП Кожа Флип Folio Случај со Карта Сопствениците Стојат Потпирачот

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21 6.Што и прашања, ве молиме контактирајте со нас преку messenger, па како да го добиете најдоброто решение.Ве молиме љубезно забелешка : 1.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна обвивка доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.НЕ се компатибилни со безжичните полначи.Пакетот вклучува : Паричникот Случај x 1 Доживотна Гаранција на Понудата доживотна гаранција за сите квалитет на прашања поврзани со замена.2-инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).Лесна Инсталација Мека и издржливи внатрешна обвивка апсорбира шок испакнатини и drop.КОМПАТИБИЛНОСТ & НАГЛАСУВА : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21 6. [ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.8"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6.НЕ се ВКЛОПУВААТ Галакси S21 Ултра 6.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката