• Новак
Една 12 Subwoofer Редовни Стандард Кабината Камион Под Кутија Комплет 5/8 МДФ

Една 12 Subwoofer Редовни Стандард Кабината Камион Под Кутија Комплет 5/8 МДФ

DEN 1198.80
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Димензии : Ширина 20" x Висина 15" x Длабочина од 5" x Длабочина Две 7-1/2".Монтажа Длабочина : 5-5/16 Инчи.Воздушниот Простор : 0.80 Кубни Метри.Додавање на бас да се редовни кабината камион може да биде вистински главоболка!За среќа ние имаме совршено решение за овој проблем.Оваа единствена 12" комплет ќе се вклопи во секоја редовна кабината камион и е дизајниран да се вклопуваат директно зад седиштето.Ова е запечатено куќиште дизајнирано за звук јасност и кутија има доволно монтажа длабочина за влез и стан-клипот стил subwoofer(s).Ние не препорачуваме купување на subwoofer решетка(s) за овој модел комплет за да ги заштити вашите под(а) од триење?á во седиштето.Нашите кутии се направени од прецизност намалувања на МЕДИЈАПАН.Тие потоа се течни прикован, прикован и целосно запечатени.Ние потоа завиткајте ги со висок квалитет тепих кој одговара најмногу возило ентериери.Сите Кутии функција на висок степен на пролет натоварени терминал првенство(s) за апсолутно најдобар конекција е можно.Сите сопствени серија прилози се направени за да ги собере токму во вашето возило да се добие максимум перформанси од секој екстра педа од потроши простор.Ние гарантираме не само што ќе ја видите разликата во квалитетот на кутии ние се изгради, но што ќе се слушне на разликата и тоа е она што е, тоа е навистина за сите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката