• Новак
MKOJU Креативни Пенкало, Молив Носителот Примање Кутија Површина Канцеларија Биро Организатор Документ Чување на датотеки Управување со Снабдувањето на Дрво

MKOJU Креативни Пенкало, Молив Носителот Примање Кутија Површина Канцеларија Биро Организатор Документ Чување на

DEN 4305.36
Производот е достапен

Достапност

Со мали димензии, но голем капацитет, лесен за чување, простор saver.Дрво-пластика плоча, траен и еколошки пријателски материјал.Лесен за употреба, преносни, мулти-цел, да ги задржи вашиот дом секогаш чисти.Оваа складирање кутија не само што може да се стави далечински управувач, мобилен телефон, шминка, Накит или мали нешта, но, исто така, може да декор вашата соба.Име : Дрвени Биро Организатор.Материјал : wood Multifunction и да ви помогне да ги организирате масата уреди и да ја задржите стабилна чиста и уредна.Најдобрите и најбезбедно складирање решение за вас.Со мали димензии, но голем капацитет, лесен за чување, простор saver .Дрво-пластика плоча, траен и еколошки пријателски материјал.Лесен за употреба, преносни, мулти-цел, да ги задржи вашиот дом секогаш чисти.Оваа складирање кутија не само што може да се стави далечински управувач, мобилен телефон, шминка, Накит или мали нешта, но, исто така, може да декор вашата соба.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник measurement Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката