• Новак
25 Пакет Rok Хардвер Трева ТЕЦ 864 108 Степен 1-1/4 Шалче 3 Ниво Мека Блиску Завртка На Компактен Кабинет Зглоб 04547A-15 3-Начин на Вредноста 45mm Здодевни Шема

25 Пакет Rok Хардвер Трева ТЕЦ 864 108 Степен 1-1/4 Шалче 3 Ниво Мека Блиску Завртка На Компактен Кабинет Зглоб

DEN 1676.64
Производот е достапен

Достапност

ТРЕВА ТЕЦ 864 Мека Блиску Кабинет Зглоб НАПРАВЕНИ ВО САД. 3-Начин Прилагодливи Во и Надвор Cam Прилагодување 108 Степени Отворање Агол; првенство дијаметар : 1-3/8" (35mm) и завртка дупка растојание : 1-25/32" (45mm).Завртка за да заврши околу планината кабинет зглоб Вклучува 2x #6 x 5/8" Дрво Завртки и 1x #10 x 3/4" Дрво Завртка. 1-1/4 во шалче мека затворање зглоб со сопствени 3 ниво мека блиску сила switch. 3 ниво мека блиску технологија Надвор, Ниска и Висока.Можете да изберете мека затворање сила за вашиот вратата.НАПРАВЕНИ ВО САД се Соочуваат Рамка Зглоб со интегриран Мека-затворете Мека-затворете амортизерите е premounted во зглоб купот на Вредноста се префрлите да се регулира затворање акција Едно парче зглоб и основна плоча комбинација 3 димензионални прилагодување 11 mm (7/16") купот на дупчење на длабочина Пред пронаоѓањето на табови позиција зглоб на лицето рамка Cam страна на вредноста Cam длабочина приспособување на Висина на вредноста на монтажа завртка Работи со тековните Трева вметнување машини Вклучува 2x #6 x 5/8" Дрво Завртки и 1x #10 x 3/4" Дрво Завртка Замена дел за Блум 39 C355 C.20 39 C355 B.20.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката