• Новак
Случај за Samsung Галакси S21 5G 6.2СТП Кожен Паричник Случај Folio Поклопец Стои Функција Магнетни Заштитни Случај со Картичка Слотови + Страна Џеб Компатибилен со Галакси S

Случај за Samsung Галакси S21 5G 6.2СТП Кожен Паричник Случај Folio Поклопец Стои Функција Магнетни Заштитни Случај

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

Ние дизајниравме случаи кои не само што класичен кожа чувство, но, исто така, имаат ретро изглед и практичен дизајн.2 инчи) паричникот случај не може да се отстрани.Ве молиме љубезно забелешка : 1.Пакетот вклучува : Паричникот Случај x 1 Доживотна Гаранција на Понудата доживотна гаранција за сите квалитет на прашања поврзани со замена. (2) Магнетни Затворање - Магнетски затворач да се задржи затворени и заштитени.2-инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).2 кожен паричник случај е специјално дизајниран за вашиот нов Galaxy S21 6.8"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6. [ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Внатрешна обвивка се одржи телефон кој е погоден за носене и еластична, го прави вашиот телефон лесно да се стави на и полетување.8"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6.2 инчи, што го прави тоа овозможува целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери и сл.Потполно бесплатно вашите раце.2-инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката