• Новак
Макара за Кабел Машина Прилог Систем, Tricep Тренингот Машина Ѕид Монтажа на Кабел Лифт Макара Систем со Вчитување Pin за LAT се Повлече Надолу, Tricep и Ab Pulldowns, Надлактицата

Макара за Кабел Машина Прилог Систем, Tricep Тренингот Машина Ѕид Монтажа на Кабел Лифт Макара Систем со Вчитување

DEN 1679.76
Производот е достапен

Достапност

▲Мултифункционален Салата & Насловна Фитнес Алатка : рачниот Зглоб и Надлактицата Blaster Одлично за јакнење на мускулите и создавање на енергија за зглоб и надлактицата обука.Подобри перформанси за било кој спорт како голф, baseball, тенис, борење, и други спортови. ▲Квалитетен Материјал : Оваа сила тренер употреба Hight-сила долго најлон обвивка јаже да се одржи сила, издржливост и непречено функционирање.Молчи кабел тркала изработени од специјални тешки-должност челик за да се осигура дека нема дополнителни бучава е генерирана за време на работата.Надгради челик вчитување pin со максимална тежина оптоварување на 600lbs. ▲Exerclse Алатка : Зглобовите и Надлактицата Blaster е одличен тренинг алатка за спортови кои бараат зглоб и надлактицата сила, како што се голф, baseball, тенис, борење, фудбал, качување, и многу повеќе!Дали сте неодамна претрпе повреда или едноставно ќе сакаат да се изгради до мускулниот тонус, ова рамо макара е ефикасен начин да работат надвор.Безбедно и лесно да се зголеми вашиот опсег на движење додека си седи долу, или стои во удобноста на вашиот дом или додека сте далеку на одмор. ▲Простор за Заштеда на енергија и Преносливост : ЛАТ и укинување макара систем се обезбеди функција на кабел машина и спаси вашиот домашен простор. ▲Лесно да се инсталира :Можете лесно може да се отстрани ја воочи големината и тока и замена на опрема се справи, Само да помине вчитување pin низ центарот дупка на тежина плоча и да се поврзете на делови.На кревање макара систем може да биде поврзан со моќта рамка, се повлече прачки, греди и каде појас може да биде инсталиран.Може да се работи за да се обучуваат biceps навивам, triceps се повлече надолу, ширина повлече надолу, ЛАТ pulldowns, екстензии фитнес тренингот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката