• Новак
DJASM Симпатична Изразување Жаба Кадифен Играчки Мека Цртан филм Животинско Жаба Полнети Кукла Софа Кревет Перница Перница Предмети за Домаќинството Деца Најдобар ?

DJASM Симпатична Изразување Жаба Кадифен Играчки Мека Цртан филм Животинско Жаба Полнети Кукла Софа Кревет Перница

DEN 8244.24
Производот е достапен

Достапност

Употреба : перници, перници, перничиња.Направени од водат кадифени ткаенини, мека, лесна и дише.Еластична меки кадифени : било да се повлече, било да се притисне, без деформација, брзо се враќа.Меки и меки надолу памук баласт : многу мек, флексибилен, не е лесно да се деформира, добра пропустливост на воздух, удобно рака чувство, не е лесно да се испреплетени.Електрични везени модели, прекрасна и живописни изрази.Име : Мека симпатична жаба doll Fabric : Рашири fleece Filling : долу cotton Uses : перници, перници, перничиња.Направени од водат кадифени ткаенини, мека, лесна и дише.Еластична меки кадифени : било да се повлече, било да се притисне, без деформација, брзо се враќа.Меки и меки надолу памук баласт : многу мек, флексибилен, не е лесно да се деформира, добра пропустливост на воздух, удобно рака чувство, не е лесно да се испреплетени.Електрични везени модели, прекрасна и живописни изрази.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката