• Новак
C & јас Пламен Малку Карбид Помине Вежба за Електрична Manciure Вежба Машина на Нокти Убавина (Ронки Казна, Сребро)

C & јас Пламен Малку Карбид Помине Вежба за Електрична Manciure Вежба Машина на Нокти Убавина (Ронки Казна, Сребро)

DEN 276.24
Производот е достапен

Достапност

♥ Професионални Помине Вежба, Пламен Форма Глава : Третман на многу густа, гел ноктите и хипер-keratosis. ♥ Големина Казна -F е добар избор за да се отстрани меки нокти гелови. ♥ Направен од Висок Квалитет на Волфрам Карбид.Подолг живот, работа во голема брзина.Ние препорачуваме 10,000 - 15,000 да се отстрани меки нокти, гелови. ♥ Главата Димензии : Кол. 0.236 во Должина 0.57 во. ♥ Месо тело : 3/32"(2.35 mm).Пламен Вежба Бит - Карбид Помине Вежба, E Датотека Третман на многу густа, гел ноктите и хипер-keratosis.Професионални Помине Алатки за употреба дома или нокти салон.Брзо се отстранат ноктите гелови, акрилни гелови, натопи во прав, или други помине бои.Белешки : 1. Проверете помине битови пред употреба.2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила.3. За професионална употреба само.4. Не го користете, ако тоа е одбиено.5. Да се чува вон дофат на деца.6. Disinfect помине битови по употребата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката