• Новак
N/A 5Pcs Јаглероден Челик кармично Палецот орев Тема Метал орев Завртка Алатка Метал Круг Сет Против Пролизгување M3 M4 M5 M6 М8 M10 (Големина : M6)

N/A 5Pcs Јаглероден Челик кармично Палецот орев Тема Метал орев Завртка Алатка Метал Круг Сет Против Пролизгување

DEN 2001.60
Производот е достапен

Достапност

Супстанција : јаглероден челик.Модел бр. : M3 M4 M5 M6 М8 M10. Тип : орев.Боја : метал. 5 Pcs Јаглероден Челик Knurled Палецот Орев Тема M3 M4 M5 M6 М8 M10 Specifications : Материјал : Јаглероден Steel Color : Сребро : Zine Plated Size : Навој дијаметар Pitch M3 0.5mm M4 0.7mm M5 0.8mm M6 1mm M8 1.25mm M10 1.5 mm Package се вклучени : 5 X Knurled Палецот Орев.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката