• Новак
NA Висока Јадење Стол Отстранлив Две-во-едно Маса и Стол Сина

NA Висока Јадење Стол Отстранлив Две-во-едно Маса и Стол Сина

DEN 1970.40
Производот е достапен

Достапност

1. Со цел да се спречи ѓубрето и превртување, обезбедување на сеопфатна безбедност заштита за бебиња. 2. Отстранлив употреба. 3. Опширна примена сценарија. 4. Избор на материјали е безбедно и удобно. 5. Иновативниот дизајн може подобро да се прилагодат на почетниот стил на различни семејства.Децата јадење стол и трпезариска маса вовед : Ова е нашите деца е висока јадење стол отстранлив 2-во-1 маса и стол.Тоа е многу важно да се посветам на децата на добри навики за јадење.Добар бебе јадење стол не само што може да им помогне на бебето да се развие добра навика на исхрана самостојно, но исто така и ослободување на мајката раце и да се намали товарот на мајката.Трапезоидна стабилна структура, спречува ѓубрето, и четири точки за поддршка е побезбедно.Појасот за дизајн, дизајн на појасот може да се прилагоди на волја за спречување на бебето од лизгање надолу.Погоден за различни сценарија, семејства, ресторани, хотели и други прилики.Што се се уште двоумејќи се за?Цел сега!Спецификации : 1. Ткаенини : polyvinyl хлорид (American Standard) 0.6cm2. Фил : еколошки и пламен retardant сунѓер, густина 25, дебелина 1cm3. Структура : буковата, plastic4. Големина на : ( 24.61 Led диоди) "/ (62.5 x62x101)см (должина x ширина x висина)5. Нето тежина : 13.23 фунти/6kg.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката