• Новак
4 LLLeisureCoachworkss 40- 42 Тркало Гуми Опфаќа за RV Camper Автомобил Камион 6B

4 LLLeisureCoachworkss 40- 42 Тркало Гуми Опфаќа за RV Camper Автомобил Камион 6B

DEN 2447.52
Производот е достапен

Достапност

4 Пакет Слободно Ccoachworkss Црна Тешки Винил Гуми Опфаќа 40-42" Гуми Дијаметар опис на Производот : се Вклопува 40" 42" дијаметар гуми за RV,Приколка, Караван, Camper, големи трева трактор гуми, автомобили, камиони итн Wheeltire опфаќа се направени од издржлив,мек винил со памучна подлога, водоотпорен, отпорен, заштита на tireswheels од сонцето, нечистотија, корозија и сите видови на времето.Со не-scrh мека подлога, црна боја,брзо и лесно лизга-дизајн на Окцето со кабелот обезбедува посигурна одговара Пакетот вклучува : 4 пакет Црна RV тркало Покрива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката