• Новак
Eutecado Дланка Лист Ѕид Decals Тропски Ѕид Налепници за Дневна Соба, Акварел Остава Ѕид Оркестарот Винил Зелени Растенија Ѕид Уметност Мурали Кора и се Држи Позадина за С

Eutecado Дланка Лист Ѕид Decals Тропски Ѕид Налепници за Дневна Соба, Акварел Остава Ѕид Оркестарот Винил Зелени

DEN 239.52
Производот е достапен

Достапност

ДЕКОРАЦИЈА СЦЕНИ : Овој тропски лист ѕид decal е погодна за декорација на вашата спална соба, дневна соба или детска соба, и, исто така, совршен за врати, прозорци.【Инструкции】се Обезбеди површина е мазна и сува, без пепел и маснотии, не се држи на груб или нерамна површина.Производ големина : 11.Нема посебен мирис, како и други декорација материјали, многу безбедно за вашето семејство.ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА на : Вклучуваат 2 листови налепници, пак во тек.ЛЕСНО е ДА се ДРЖИ И да КОРА : Само лепило, само се држи на мазна, рамна, сува и прашина слободен простор на вашиот ѕид без алатки.Не леплива остатоци, и не треба да се грижите за оштетување на ѕидот на бои.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот.4" / 78 см x 100 cm Product Големина : 20.Eutecado Дланка Лист Ѕид Налепници Зелени Тропски Растенија Ѕид Decals за Спалната соба【Спецификација】Заврши Големина : 30.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката