• Новак
360-СРС 4IN ВОЗИ ЦРВЕНО BCKLIT/2

360-СРС 4IN ВОЗИ ЦРВЕНО BCKLIT/2

DEN 9599.76
Производот е достапен

Достапност

ЦВРСТИ 360-СЕРИЈА 4 ИНЧЕН КРУГ LED OFF-ROAD ВОЗЕЊЕ ЗРАК ШЕМА ЗА УМЕРЕНА БРЗИНА (20-50 MPH) И ЦРВЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ПАР.Достапни Назад светлина Бои : Црвена, Бела, Сина или Жолто.Назад Осветлување Независно Контролирана.Нерѓосувачки Челик Монтажа Голема Заграда Се Вклучени. 2 светла/2 загради/ Монтажа Хардвер.ЦВРСТИ ги воведува сите нови 360-Серија семејството на LED светла.Оптимизиран зрак модели на проектот до 8,600 суровини lumens и се заштитени со алуминиумски домување, карактеристики на blacked-out коло, познати ЦВРСТИ брендирање, и ограничени доживотна гаранција што ги прави повеќето добри и корисни круг светлата на пазарот.Изберете помеѓу 4-инчен или 6-инчен светлина, склопот на светлото боја, и зрак моделот за прилагодено искуство и изглед.ЦВРСТИ е 360-Серија функција зрак модели се достапни од 17 степени до 60 степени, нудејќи можност за било која апликација.Достапен во 4 светлото бои : црвена, бела, сина или жолто.RIGIDs 360-Серија круг светла беспрекорно се интегрира во повеќе ОЕМ апликации и го прави полесно од било кога да Поседувате Ноќ.Се подигнат продава одделно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката