• Новак
Xerox Вистински C230 / C235 Магента Тонер Кертриџ Висок Капацитет (2,500 Страници) - 006R04393

Xerox Вистински C230 / C235 Магента Тонер Кертриџ Висок Капацитет (2,500 Страници) - 006R04393

DEN 3191.76
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.СТРАНИЦА ПРИНОС : 2,500 страници.Квалитет на слика : Од првата страна до самиот крај, ќе добиете постојано извонредна слика излез остри фини линии, чист текст, мазна gradations, и брилијантни бои.Технологијата во своите најдобри : Xerox тонер за формулација се прилагоди на вашите специфични печатач модел за да ги оптимизирате неговите способности и да го зголеми печатење квалитетот и ефикасноста.Со високи Перформанси : Xerox Оригинален Тонер Касети се наменска за Xerox принтери да се оспособат за нив да работат на нивните најдобри страница по страница.Нема ништо подобро за вашиот печатач. 75 Години на Истражување : Со илјадници патенти, комерцијален Xerox тонер технологија овозможува вашиот печатач за да се загрее побрзо (па секогаш подготвени), се кандидира почиста (помалку прашина), и се произведе подобар изглед за печатење.Магента Висока Капа Кертриџ C230.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката