• Новак
WLJH Екстремно Светла Црвена Цртичка Инструмент-Таблата Мерач Кластер Светилки + Контрола на Климата Светла + Часовник Светлината Led Колекции за Lexus IS300 2001-2005, Пакет на

WLJH Екстремно Светла Црвена Цртичка Инструмент-Таблата Мерач Кластер Светилки + Контрола на Климата Светла + Часовник

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

ОДГОВАРА ВОЗИЛО : Вклучени 12pieces високи перформанси led светилки,конвертирате мерач кластер светла, контрола на климата светла и часовникот светла светилки за 2001 2002 2003 2004 2005 Lexus IS300. НЕ се вклучуваат Мерач Кластер ЕДИНИЦА, или индикатор/прекинувач светилки.СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ И ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ : Светилки употреба 3030 SMD Led диоди не domed оние како и другите огласи.Овие се супер светло и даде исклучи дури и светлината, со 360 степени агол.Огромен подобрување на видливоста и осветленоста.УБАВА СВЕТЛИНА СО МОДЕРЕН ИЗГЛЕД : Ексклузивни надгради Led диоди,модерен Изглед,подобрена светлина ефект,за неверојатни искуства,целосно да го промени изгледот на вашиот цртичка и контрола на климата,дава вашиот автомобил стилски изглед.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА И да ГАРАНТИРА за ДА се ВКЛОПИ : Лесно да се инсталира.Без лемење или модификации кои што е потребно.Само plug and play.ако нема светлина,само ротирање на сокетот во слотот ќе го поставите тоа во табла. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : WLJH дава 2 години гаранција за овој производ,без да се расправаме на замена,замена или рефундирање,купи со доверба!.Цртичка инструмент табла мерач светла+Контрола на Климата светла + Часовник светла Led сијалица за полнење одговара за 2001 - 2005 Lexus IS300 Comes со следново : Led светилки за Мерач Кластер Инструмент Led светилки за clock Led светилки за контрола на климата Сосема нови, високо квалитетни директни замена за акции светилки.7 Бои : Бела Сина, Црвена Зелена Жолта Розова Мраз Сина.Ве молиме имајте во предвид овој светилки не се мулти-боја/боја се менува или ќе ги добиете сите бои.Овој plug and play комплет.БЕЗ ЛЕМЕЊЕ!Лесно да се инсталира.Ако тоа не моќност на ве молиме да ја ротирате ги 180 степени.LED диодите се тестира двапати пред да го испратите надвор.Приемници и автомобилски ентузијасти слично може да го замени вашето возило; блескаво светла со светла и долготрајни LED сијалица за уникатен и современ изглед во едноставен и економичен начин сега.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката