• Новак
за Apple iPhone 11 Про MAX Случај [VVUPic] Јасно Полно Тело Покриеност Случај Хибрид Солиден 9H Вистински Калено Стакло на камерата Леќи на Камерата Заштитник Покрие 3-1

за Apple iPhone 11 Про MAX Случај [VVUPic] Јасно Полно Тело Покриеност Случај Хибрид Солиден 9H Вистински Калено

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

За i Phone 11 Про MAX Случај : 100% Вистински Бренд нов со мало пакет , 3-1 , Компатибилен со Apple i Phone 11 Про Max само.За i Phone 11 Про MAX јасен Случај : Тенок - флексибилни засилен дизајн / Comportable Зафат / TPU материјал обезбедува одлична заштита од влијанието и испакнатините на i Phone е назад и на страна.За i Phone 11 Про MAX Стакло Случај : Станува збор за Вистински мобилен телефон случај + Калено Стакло Screen Protector + Јасно Камера Заштитник со мало пакет.Сите копчиња и пристаништа се лесно достапни.За i Phone 11 MAX Pro Камера заштитник : Покрена Усна дизајн се штити уредот , Камера од капка и нула, Капка Заштита Браник, Тактилни Копчето Дава Одличен одзив.За i Phone 11 MAX Тенок Случај : Треба Нешто за вашиот нов i Phone ?Случај ?Екран заштитник ?Камерата Заштитник ?Тука е.Совршен и Целосна Заштита.Вистински 100% Сосема нов VVUPIC Тенок Засилен Оклоп дизајн 3-1 предмети Случај, Стакло, Камера заштитник Покрена рамки и агол заштита на уред / камера.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката