• Новак
Bssay Ab Ролери, Дома Абдоминална Опрема за Вежбање Core Тренингот Машина за Пошироката Ab Тркала Ролери со кои се Отпорни Бенд ...

Bssay Ab Ролери, Дома Абдоминална Опрема за Вежбање Core Тренингот Машина за Пошироката Ab Тркала Ролери со кои

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

★ Ултра-широк ab тркала Нашата воланот е 3.7" ширина, додека други брендови се половина од тоа големина!Ова ви дава супериорен стабилност, што овозможува неограничен движење за поинтензивно вежбате, Тие нема да wobble држи до 600 фунти. ★ Супериорен Квалитет И-ab воланот е изработен од силна нерѓосувачки челик, не се лизга TPR и издржливи ПВЦ.Обезбеди безбедност и удобност, тишина.Никогаш не се оштети тепих или дрво кат. ★ Бесплатно Бонус Подароци И-AB ролери комплет доаѓа со отпор бенд и коленото подлога.Отпорот бенд може да се обезбеди отпорност на пат надвор и контролирана врати, удобно коленото подлога може да се заштити вашиот колена од добивање повредени. ★ Core Обука Секое повторување на rollout вршење работи различни мускули таргетирање вашите стомачни, хип flexors, рамениците и грбот.Тоа не само што ќе помогне за подобрување на вас во долниот дел на сила, но го намалува ризикот од мускулна повреда. ★ Преносни и Лесен за Користење : Едноставна монтажа со кои се направи монтажа и демонтажа брз и стрес слободни.Овој лесен абдоминална тркала тежината само 1.6 фунти.Кутија големина : 12.8 x 3.54 x 6.6 инчи.Тоа е одлично за патување.Не се измамени од страна на име, ab ролери работи многу повеќе од само вашиот abdominals.Целото јадро, што вклучува. •вашиот obliques. •Долниот дел на грбот. •Колковите. •И подлабоките слоеви на основната musculature, сите се погоди многу напорно во текот на rollout вежба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката