• Новак
Пасторот & Пасторот Сопругата Filigree Medallion 16 Унца Stoneware Филџани Кафе Заградени Сет од 2

Пасторот & Пасторот Сопругата Filigree Medallion 16 Унца Stoneware Филџани Кафе Заградени Сет од 2

DEN 598.80
Производот е достапен

Достапност

Се продаваат во собата на еден (1) 'Пасторот' кригла и 1 (еден) 'Пасторот Сопругата' кригла.Држи до 16 течност унци на вашите омилени топли или ладни пијалаци.Изработен од квалитетни керамички; микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Карактеристики инспиративни чувства.Внимателно спакуван во опремени кутија за лесно kinki.Dicksons Подароци обезбедува сентиментални инспиративни дома décor предмети кои се направени од одличен квалитет на материјали и изработка.Секоја ставка вклучува посебни стих или писмото за тој посебен повод.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката