• Новак
Qinndhto 3pcs/Set TPE/Силикони Глава се Мијат Исчистете за Нега на Косата и Коренот Чешање на Главата Масажа Чешел Туш Четка Бања Спа Анти-Првут Шампон Бања (Боја : Сина)

Qinndhto 3pcs/Set TPE/Силикони Глава се Мијат Исчистете за Нега на Косата и Коренот Чешање на Главата Масажа Чешел

DEN 766.80
Производот е достапен

Достапност

Description Made на еластични TPE со гумени материјал, супер мек и еластичен.Еластична, брз слоевит, може да untangle јазли и да се намали опаѓањето на косата без влечење или snagging.Ти коса четка е дизајниран со не се лизга и удобни гумени зафат, помагајќи ви да го држите цврсто; Тоа може да им помогне на косата, сува брзо и направи вашата коса да изгледа сјајна.на detangling четка е погодна за двете мокра и сува коса, Можете да го користите кога ќе миење на вашата коса, отстранување на tangles додека масажа и чистење thescalp.Материјал : TPEColor : Розова,Зелена,Црна,Blue Size : 24.2x8.5cm,24x8cm,9x8cm Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 3 Pcs x Чешел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката