• Новак
Бакнежи 25¢ - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-Маица

Бакнежи 25¢ - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-Маица

DEN 262.80
Производот е достапен

Достапност

Во потрага по други графички кошули или различни облека?Ние го носат облека за целото семејство!Кликнете нашиот бренд име погоре, или пребарување "Haase Unlimited" да се најде нашиот целокупен производ линија на, вклучувајќи ја и нашата најдобра продажба на предмети!Овој објект не е поврзано со било која постоечка интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако наведени во Опис на Производот.Оваа неверојатна tee дефинитивно ќе стане главен во вашето дете гардероба.Не железо директно на или на задната страна на графички себе за да се обезбеди траен печати.Ако сте меѓу големини, или ако сте во потрага за отворени се вклопуваат, ве молиме да ги нарачате на следниот големина нагоре.Оваа неверојатна tee дефинитивно ќе стане главен во вашето дете гардероба.Карактеристики кратки ракави и двоен-игла дното полите. *ГОЛЕМИНАТА и БОЈА* : погледнете големината на табелата обезбедени (*последната слика*) пред да го купат за точно големината спецификации.Собори сува.Нашиот дизајни се испечатени на меки, удобни, 100% preshrunk памук унисекс бебе/дете т-маица.Достапен во големини од 6 Месеци-5 T.Ние препорачуваме да се откажам сушење на облека.Дали сте купување на син, ќерка, внука, внук, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.Исто така, ве молиме имајте во предвид дека, врз основа на различни компјутерски монитори, облека бои може да се разликува малку од сликата. *ЕКСКЛУЗИВНА HAASE НЕОГРАНИЧЕН ДИЗАЈН* : Професионално дизајниран и печатени исклучиво од страна на Haase Неограничено во сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката