• Новак
Glitz Тоа! Сјајот, 3.5 g, Мулти

Glitz Тоа! Сјајот, 3.5 g, Мулти

DEN 630.96
Производот е достапен

Достапност

УПОТРЕБА – за да Додадете контакт на искра и сјај на вашите проекти и креации.Покрие вашите креации во lashings на сјајот за да додадете живост на вашиот занаети.По сето она што е занает проект без малку сјај и искра?.ИДЕАЛНО – Погоден за цела низа на изработка на проекти - од хартија занаети, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување и повеќе.На креативен дизајн можности се навистина бескрајни.На сјајот што можете да ги користите со јасна свест.Не содржи никакви пластични; направен од целулоза генерирани rayon и растенијата добиени глицерин.СОДРЖИНА – пакет содржи x6 3.5 g цевки на дополнителна парична казна biodegradable сјајот во одлична металик бои; црна, бронза, виолетова и разни злато бои.Додадете искра на вашите проекти со дополнителна казна biodegradable сјајот од Glitz Тоа сјајот можете да ги користите со јасна животната средина совест не Содржи пластични; направен од целулоза генерирани rayon и растенијата добиени глицерин.Идеален за широк спектар на изработка на проекти.Содржи 6 x 3.5 g цевки во 6 одлична металик бои и лесен за користење инка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката