• Новак
GuliriFei Бебе Девојки Поврзана Џемпер Се Облекуваат Симпатична Децата Копчиња Солидна Летаат Ракав Кавга Фустан

GuliriFei Бебе Девојки Поврзана Џемпер Се Облекуваат Симпатична Децата Копчиња Солидна Летаат Ракав Кавга Фустан

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Деца Бебе Девојки Поврзана Фустан,Памук.Мала тежина,Мека и не irritative бебешка кожа.Лесно да се Носат и одложија : солидна боја плоштадот јака летаат ракав фустан усвојува копчиња шема, како и светли бои се направи дете изгледа многу модерен и убави.Голема Полите Здолниште : фустанот е лабава и не се тесни, лесен за употреба и добар изглед, децата може да се движи слободно и не се лесно да се патувањето, повеќе, па како да уживаат во своите среќен пат.Идеален Подароци : Двете практични и убава, совршен за роденден/ Нова Година/ Божиќ подароци за децата.Можете да се донесе овој дар и благослов на вашите фамилии и пријатели.Прилики : Ова поврзана фустан врвот е одлична за дневна секојдневен носат,партија облечи,одмор,училиште,ноќта на вештерките ,бебе фотографија,никогаш не излезе на стил,исто така совршени како подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката