• Новак
Детска Зимска Шапка Бебе Дете Девојки И Момчиња Faux Крзно Пом Пом Beanie Плетени Памук Наредени Beanies Снег Капи

Детска Зимска Шапка Бебе Дете Девојки И Момчиња Faux Крзно Пом Пом Beanie Плетени Памук Наредени Beanies Снег Капи

DEN 119.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук Поставата е дише и јадеж слободни.Одлично се Вклопуваат : Ова плетени зимска шапка нуди многу широк кој дава максимална мекост и удобност при носењето.Faux Крзно пом пом се меки и симпатична.Бебе Памук Beanies за Момчиња Деца Поврзана Капи Симпатична Топло Младата Beanies за Бебе Девојки Новороденче Капи.Посебни дебели и извртени поврзана прави симпатична капи, cuddly и стилски.Тоа е идеален за бебиња и деца.Мека Памучна Наредени Beanie : Памук поставата џерси дека е чеша-слободни и удобно до кожата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката