• Новак
DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Google Пиксели 4XL(Црн) (Боја : Бела)

DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Google Пиксели 4XL(Црн) (Боја : Бела)

DEN 1754.40
Производот е достапен

Достапност

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Google Пиксели 4 XL(Црна).Телефонот назад cover1. Задниот поклопец замена за Google Пиксели 4 XL2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката