• Новак
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Мега 2.5 D - Златна Елеганција 2

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Мега 2.5 D - Златна Елеганција

DEN 357.84
Производот е достапен

Достапност

Дизајнер Случај за Coolpad Мега 2.5 D е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Coolpad Мега 2.5 D. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Coolpad Мега 2.5 D е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Coolpad Мега 2.5 D Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Coolpad Мега 2.5 D Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Coolpad Мега 2.5 D а ти го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Coolpad Мега 2.5 D со Дизајнер Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката