• Новак
YUEND со Бела Кадифен Трим Голем Класичен Персоналните Волкот со Черепот Сива Кул Животни за Семеен Празник Божиќ Партија Божиќ Украси Порибување Колекции

YUEND со Бела Кадифен Трим Голем Класичен Персоналните Волкот со Черепот Сива Кул Животни за Семеен Празник Божиќ

DEN 95.52
Производот е достапен

Достапност

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ чорапи имаат циклуси кои го прават тоа лесно да висат насекаде во куќата.Отвори на врвот за бонбони или разни мали подароци.Ова е одличен Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера и прекрасен подарок за пријателите и семејството.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Ова е одличен Божиќ украс, совршен подарок, со вас и вашето семејство прекрасен празник меморија!Ве молиме имајте на ум дека поради рачни мерења, можеби постои јаз на 1-2 cm.Покрај тоа, различни покажува, исто така, може да имаат боја разлика.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката