• Новак
Лето Деца Деца Бебе Девојка Сончоглед Фустан без Ракави Цветни Фустан Sundress со Headband Облека Сет

Лето Деца Деца Бебе Девојка Сончоглед Фустан без Ракави Цветни Фустан Sundress со Headband Облека Сет

DEN 239.52
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ - Памук, тенка ткаенина мека и дише за летото носат, мода и симпатична сончоглед фустан за деца девојки.ДИЗАЈН - Девојка цветни фустан со сончогледово печатење, околу врат без ракави v деколте, backless со црна лента која може да биде поврзано со bowknot, го прави овој сончоглед фустан повеќе модерен и уникатен.ПРИЛИКИ - Малата девојка фустан е совршен за роденден подароци, партија, свадба, училиште, playwear, beachwear, одмор, фотографија, лето повик за секојдневно носење или други специјални прилики.СОНЧОГЛЕДОВО ФУСТАН без Ракави едно парче цветни фустан, бела а-линија фустан, backless мини фустан за бебе дете деца мало девојче 1-6 Години.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ - 1x Деца Девојка Летен Фустан, Рачно или во машина за миење со ладна вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката