• Новак
Лаптоп преку USB Лаптоп Комбинација Заклучување Безбедност Кабел 4 Дигитални Лозинка Заштита Кражба на Одвраќање за Десктоп компјутери Лаптопи и Проектори и Други ?

Лаптоп преку USB Лаптоп Комбинација Заклучување Безбедност Кабел 4 Дигитални Лозинка Заштита Кражба на Одвраќање

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

2 нозе универзална безбедност кабел, 6.ако не сте сигурни прогноза вашиот лаптоп може да ги користат нашите лаптоп преку usb кабел за заклучување , контактирајте со нас ,ние ќе ви помогнат.супериорна сила usb заклучување на главата да се спротивстави на нерегуларностите; лесен-за-користење и идеален кражба кочница, со силна, сите-метал заклучување и да го намали отпорни кабел!.Заштитете го вашиот лаптоп компјутер и неговите вредни податоци со оваа прифатлива компјутер заклучување.USB лаптоп/лаптоп внесени заклучување безбедност кабел лаптоп преку usb кабел за заклучување и безбедност кабел (pc/лаптоп) 6.Заштитете го вашиот лаптоп компјутер и неговите вредни податоци со оваа прифатлива компјутер заклучување.Resettable 4-Тркала Код, Изберете од 10,000 комбинации Доверба индустриски стандард за заштита на вашиот лаптоп и приватни информации што е на неа.ве молиме имајте во предвид!(не се погодни за usb3.Широко се применува со USB интерфејс на таблети, лаптопи, за комерцијална и приватна безбедност, вклучувајќи продажни точки во јавните библиотеки, кафулиња, ресторани, продавници или продавници, изложбен салон прикажува, итн.Уникатен заклучување ангажман создава најсилните врска помеѓу заклучување на главата и слот; јаглероден челик кабелот е cut-отпорни и заштита на маса, маса или било фиксен структура.Ако вашиот лаптоп има USB интерфејс од 2.0 mm кол, одговара уред кој има usb слот за безбедност(не се погодни за usb3.Достапни за повеќето преносни компјутери, десктоп, проектори, lcd и плазма екрани одговара уред кој има usb слот за безбедност(не се погодни за usb3.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката