• Новак
LUXXO Swirls Шарени Транспарентен Случај Наменета за iPhone 12 / iPhone 12 Про 6.1 Шарени Школка Ултра Тенок & Тенки, со Полно Тело за Заштита w/Анти-Yellowing, Браник Рамки Заштита - Розо?

LUXXO Swirls Шарени Транспарентен Случај Наменета за iPhone 12 / iPhone 12 Про 6.1 Шарени Школка Ултра Тенок &

DEN 285.12
Производот е достапен

Достапност

✅КОМПАТИБИЛЕН СО : i Phone 12 / i Phone 12 Про БОЈА : Микс Розова Боја/Теал ГОЛЕМИНА : 6.1". ✅ МАТЕРИЈАЛ : TPU и Силиконски Течни Обвивка со Анти Yellowing Слој.Овој материјал е дизајниран за да се спречи лизгање. ✅ АГОЛОТ ОБЕЗБЕДУВА дополнителна заштита за телефонот екран и камера.Две Lanyard дупки дизајн корисни за прикачување додатоци. ✅ПРИДОБИВКИ : Добра потпора запира вашиот телефон од паѓање и гребење.На внатрешната површина може да помогне да се избегне воздушни меурчиња.Тебе Транспарентен Јасно Назад, едноставен дизајн подобрува нејзината повеќето природна убавина. ✅ ЗА ПРОИЗВОДОТ : случајот е шарени и транспарентен со заштитна рамка.LUXXO Swirls Шарени Транспарентен Случај е наменета за i Phone 12 и i Phone 12 Про 6.1" Тоа е шарени анти-yellowing ултра тенок/тенка кои се обезбедува со полно тело и браник рамки заштита.Одговорно копчето опфаќа, прецизни cutouts, и воскресна усна & камера рамки заштита.Ние го носат најдобрите квалитетни и издржливи производ.Еден сосема нов, не се користи, неотворена и неоштетени објект во оригинално пакување (каде што пакувањето е применливо).Пакување е иста како што е утврдено во трговијата на мало продавница.Производот е дизајниран за да ги задоволи производителот спецификации и е во одлична состојба.Материјал : TPU и Силиконски Течни Обвивка Компатибилност : i Phone 12 / i Phone 12 Про Достапни Бои : Розова/Злато, Сина/Виолетова, Сина/Розови, Сини/, Розова/Теал, Розова/Пурпурна и Кафеава/Злато.Земја/Регион на Производство : Кина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката