• Новак
Бакнежи 25¢ - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-Маица

Бакнежи 25¢ - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-Маица

DEN 262.80
Производот е достапен

Достапност

Се повлече На затворање.Оваа неверојатна tee дефинитивно ќе стане главен во вашето дете гардероба. *ГОЛЕМИНАТА и БОЈА* : погледнете големината на табелата обезбедени (*последната слика*) пред да го купат за точно големината спецификации.Оваа неверојатна tee дефинитивно ќе стане главен во вашето дете гардероба.Ако сте меѓу големини, или ако сте во потрага за отворени се вклопуваат, ве молиме да ги нарачате на следниот големина нагоре.Во потрага по други графички кошули или различни облека?Ние го носат облека за целото семејство!Кликнете нашиот бренд име погоре, или пребарување "Haase Unlimited" да се најде нашиот целокупен производ линија на, вклучувајќи ја и нашата најдобра продажба на предмети!Овој објект не е поврзано со било која постоечка интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако наведени во Опис на Производот.Нашиот дизајни се испечатени на меки, удобни, 100% preshrunk памук унисекс бебе/дете т-маица.Исто така, ве молиме имајте во предвид дека, врз основа на различни компјутерски монитори, облека бои може да се разликува малку од сликата.Дали сте купување на син, ќерка, внука, внук, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.Дали сте во потрага за совршен деца т-маица за да го прослават Денот на Вљубените?Не гледам подалеку!Оваа симпатична Бакнување 25 - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-маица е удобно, многу достапен начин за вашето дете да се изразат себеси.Карактеристики кратки ракави и двоен-игла дното полите.Нашиот дизајни се испечатени на меки, удобни, 100% preshrunk памук унисекс бебе/дете т-маица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката