• Новак
YANGJIAN Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735(Црн) (Боја : Зелена)

YANGJIAN Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735(Црн) (Боја : Зелена)

DEN 1540.80
Производот е достапен

Достапност

Батеријата На Задниот Поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735(Црна).Батеријата На Задниот Поклопец.Батеријата Назад Cover1. Висок квалитет на задниот поклопец замена за Nokia Lumia 7352. Замени скршен или нефункционален задниот поклопец со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping Phone Батеријата на Задниот Поклопец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката