• Новак
Y-YUNLONG Животинско Фрижидер Кука Отстранлив Кујна Алатка Закачалка Ѕид Вратата Keychain Цртан филм

Y-YUNLONG Животинско Фрижидер Кука Отстранлив Кујна Алатка Закачалка Ѕид Вратата Keychain Цртан филм

DEN 1108.80
Производот е достапен

Достапност

√Животински облик кука го прави вашиот дом чиста и жива. √Користите безбедно материјали, без траги, без нокти, силна имајќи капацитет (максимален носивоста : 2kg). √Постојат железо парчиња во тоа и рацете на кука, кој може да биде свиткана по волја. √Може да се користи последователно по перење и сушење. √Постојат четири стилови за да изберете од : Husky/Зебра/Крава/Мечка.Животински облик кука го прави вашиот дом чиста и жива.Користете безбедно материјали, без траги, без нокти, силна имајќи капацитет (максимален носивоста : 2kg).Постојат железо парчиња во тоа и рацете на кука, кој може да биде свиткана по волја.Може да се користи последователно по перење и сушење.Постојат четири стилови за да изберете од : Husky/Зебра/Крава/Мечка.Карактеристики : Материјал : ПВЦ + железо + лепило Големина : 11.5x7 Cm/4.52x2.75 Inches.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката