• Новак
Makartt Помине Вежба Малку Сет со Ноктите Вежба Битови Носител на Пакетот, Карбид Дијамант Керамички Помине Вежба Битови 7Pcs, Ноктите Битови Организатор Контејнер 30 Ду?

Makartt Помине Вежба Малку Сет со Ноктите Вежба Битови Носител на Пакетот, Карбид Дијамант Керамички Помине Вежба

DEN 580.08
Производот е достапен

Достапност

Отстранување на Гел на Ноктите Вежба Малку Сет : Совршен нокти вежба битови поставите доаѓа со 3pcs волфрам карбид помине вежба битови 3pcs дијамант керамички вежба битови 1pcs Четка малку.Можете да преструктуирање, полски, smoothen, мелење, изостри, издлаби и neaten поли продолжување помине гел, гел ноктите или доградба на акрилни нокти лесно и брзо.Ноктите Вежба Малку Носителот : (Не Inlcude Вежба Битови)вклучуваат 30 дупки - може да се користи за чување на многу помине вежба битови, како што се 3/32" карбид вежба битови, керамички нокти датотека малку.Лесни Помине Вежба Битови : Makartt помине вежба битови алатки се набитост, тешко носи и трајни производи за употреба.Преносни и лесни за лична и семејна употреба во секое време и насекаде.Акрилик на корица : прашина-доказ за заштита на вашите нокти вежба битови.Преносни & мини дизајн може практично да се донесе надвор за нокти вежба се работи.Мулти-функции Efile Вежба Битови : Карбид помине вежба јогурт се идеални помине уметност алатки за остварување на различни професионални работни места како што се резба, мелење, острење, брусење, полирање и така натаму.Погоден за природни нокти и сите гел ноктите како гел лак, поли продолжување помине гел, го натопи во прав, ноктите продолжување гел, голема алатки вредност за пари.Професионални manicurist за почетник.Тоа е исто така погоден за левак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката