• Новак
LKTingBax 500 Налепници/Тркалаат Цвет Kraft Те Сакам Налепници,Запечатување Етикети, Налепници За Коверти, Пакување Запечатување Налепници, Запечатување Ознаки Новина Под

LKTingBax 500 Налепници/Тркалаат Цвет Kraft Те Сакам Налепници,Запечатување Етикети, Налепници За Коверти, Пакување

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.-Новина Подарок. 【Силно Лепило】 Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило. 【Премиум Квалитет】 Направен од високо-квалитет kraft хартија, која додава личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи. 【Посебни етикети за посебна прилика】Срце љубов ви благодариме налепници совршен за свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот. 【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.[Новина Подарок]. 【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.【Силно Лепило】 Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.【Премиум Квалитет】 Направен од високо-квалитет kraft хартија, која додава личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи.【Посебни етикети за посебна прилика】Срце љубов ви благодариме налепници совршен за свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката