• Новак
Redmi Забелешка 9 4G Случај, Redmi 9 Моќ Случај, Gift_Source СТП Кожа со Држачот на Случај Тенок Паричникот Флип Потпирачот Покрие Чанта Школка за заштита на Xiaomi Redmi Забелешка 9 4G/

Redmi Забелешка 9 4G Случај, Redmi 9 Моќ Случај, Gift_Source СТП Кожа со Држачот на Случај Тенок Паричникот Флип

DEN 357.36
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Овој случај е одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 9 4 G/Redmi 9 Моќ (6.53"), не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон .не-токсични и еколошки.Безбедна Паричникот Случај : Овој паричник Телефон Случај Изградена-во 3 кредитни картички слотови и 1 парични прегради за чување на вашата кредитна картичка, лична карта, банкарска картичка, бизнис картичка, возачот лиценца и пари.Ова е Мулти-функција паричникот Телефон случај, Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.магнетни затворање обезбедува вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста.Прилагодливи Потпирачот Функција : задниот поклопец е виткање и поддршка, Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Прецизни cutouts за целосен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Лесен и пренослив, погодно да ги носите; Едноставен, но стилски, идеален за формални и неформални прилика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката