• Новак
Монголски Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Пакет 22 22 22 Инчен Необработени Remy Богородица Ткаат Коса Човековите Снопови за Црни Жени 4C 4B Афро Kinkys Кадрава Снопови на?

Монголски Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Пакет 22 22 22 Инчен Необработени Remy Богородица Ткаат Коса Човековите

DEN 3119.52
Производот е достапен

Достапност

За должината,се водат за тоа да го ПРАВИ прво и потоа мерка од врвот до крајот на НАЈДОЛГИОТ дел.За 95-105g/пакет.Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Снопови,најмалку 6-12 месеци(добра нега ќе трае подолго),двоен машински weft.Не се меша,без пролевање, метежот бесплатно, без мирис,без lices,Може да се исправи, завиткан, избелени, обоена и стилизирана како свој коса. 3 Снопови/пакување,Обично 3 снопови се доволни за да се направи ЦЕЛОСНА ГЛАВАТА; За Долго Човечка Коса, 4 Снопови Се Подобро.Тоа е најдобро за Соученици,Дипломирањето,Забава,Роденден,Денот на Вљубените Присутни-Уживајте во Вашиот живот Сега!. 1.Миење на екстензии Нежно!Не чешел или четка екстензии кога се наводени, бидејќи тоа ќе rip од влакната и водат до пократок живот за нив. 2.Чувајте ги moisturized, особено кога ќе стил екстензии често. 3.Направи екстензии метежот-слободни.Нежно untangle сува екстензии со широк заб чешел. 4. Размачкана од вишокот на вода со кула и овозможи на косата да се исуши природно.Ве молиме не го изложувајте на сонце. 5. Нека ткае и екстензии за коса надолу секое утро.Спреј нив со климатизација или по завршувањето спреј за да им помогне го задржи мека и да се управува. 6. Не четка или чешел кадрава ткае и косата екстензии.Наместо тоа, користете ги прстите или широк-заб чешел за стил брановидна екстензии. 7. Да се избегне преку користење на hot curlers и рамно-песна, која ќе го скрати користење на-времето на косата отколку што треба да биде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката